Poczuj magię kangurówki

Wakacje w stylyu Slow Life

W naszej podhalańskiej wiosce czas zwalnia. Z dala od innych domów, z widokiem na Czerwone Wierchy i Giewont, a od północy na pasmo Babiej Góry, z przestrzenią wokół - znajdziesz odpoczynek od intensywności współczesnego życia. Kangurówka to domek z duszą, nie ma tu pseudogóralszczyzny "made in China", wnętrza nie przytłaczają, a dają wytchnienie. (Oprócz tego zadbaliśmy, aby nie było tu prawdziwych skór zwierzęcych, ani innych produktów ze zwierząt).

Wiejski domek z wszelkimi udogodnieniami

Wielkie okna skierowane na południe wpuszczają promienie słoneczne, domek jest jasny, ciepły i przytulny (ogrzewanie kominkiem, podłogowe plus kaloryfery w sypialniach). Dla lubiących dłużej pospać zainstalowaliśmy blokujące światło żaluzje i zasłony. Latem, podczas upalnych dni jest tu wspaniały przewiew (znajdujemy się w zielonej dolinie pomiędzy pasmami gór).

z dala od zgiełku i pędu życia codziennego

Wokół Kangurówki rozciąga się ogród, posadziliśmy wiele drzew i krzewów, wyznaczyliśmy miejsca na dzikie łąki, na których pojawiają się zające, gronostaje, sarny i jelenie. A jeśli to za mało, nasza okolica jest pełna atrakcji: górskie szlaki (pod nosem Tatry - 7 km do Doliny Chochołowskiej, 8 km do Doliny Kościeliskiej), Babia Góra, Gorce, Termy Chochołów (4,5 km od Kangurówki), stacja narciarska Witów-ski (1,9 km od Kangurówki), do Zakopanego jest 15 km drogi.