Feel the magic of Kangurówka

Slow life

W naszej podhalańskiej wiosce czas zwalnia. Z dala od innych domów, z widokiem na Czerwone Wierchy i Giewont, a od północy na pasmo Babiej Góry, z przestrzenią wokół - znajdziesz odpoczynek od intensywności współczesnego życia. Kangurówka to domek z duszą, nie ma tu pseudogóralszczyzny "made in China", wnętrza nie przytłaczają, a dają wytchnienie. (Oprócz tego zadbaliśmy, aby nie było tu prawdziwych skór zwierzęcych, ani innych produktów ze zwierząt).

Country chalet with modern facilities

Our southern, large windows let in lots of sunshine, so the chalet is light, warm and homely (the heating: fire place, electric floor heating and radiators in bedroom upstairs). For those of you who like to snooze in, we installed sun blocking blinds and curtains. In summer during hot days we have amazing air flow (based in a green valley between mountain ranges).

Far away from noise and stress of everyday life

Wokół Kangurówki rozciąga się ogród, posadziliśmy wiele drzew i krzewów, wyznaczyliśmy miejsca na dzikie łąki, na których pojawiają się zające, gronostaje, sarny i jelenie. A jeśli to za mało, nasza okolica jest pełna atrakcji: górskie szlaki (pod nosem Tatry - 7 km do Doliny Chochołowskiej, 8 km do Doliny Kościeliskiej), Babia Góra, Gorce, Termy Chochołów (4,5 km od Kangurówki), stacja narciarska Witów-ski (1,9 km od Kangurówki), do Zakopanego jest 15 km drogi.